qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: - None -
mg: - Tsy misy -
