qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-beta1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: List
mk: Листа

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Export
mk: Изнесување
