qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Focus
my: ဗဟို

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Show
my: ပြပါ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: - Select a value -
my: - တန်ဖိုးတစ်ခုကိုရွေးချယ်ပါ -
