qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Focus
ne: केन्द्रित

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Text
ne: अक्षर

en: Done
ne: भयो

en: Overridden
ne: बदर भयो

en: Normal
ne: साधारण

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
