qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Focus
nn: Fokuser

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Event
nn: Hending
