qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-beta1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Advanced options
or: ଉନ୍ନତଶୀଳ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
