qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Default
ps: تلواله

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Text
ps: متن

en: Done
ps: ترسره شو

en: Position
ps: ځاى

en: Show
ps: ښوول

en: Style
ps: ډول

en: Hide
ps: پټول

en: Target
ps: موخه
