qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-beta1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Text
se: Teaksta

en: Position
se: Virgi

en: Show
se: Čájet

en: Hide
se: Čiega
