qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: User interface
de: Aawänder-Oberflächi

en: Title
de: Titel

en: Core
de: Chärn

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi

en: Method
de: Methode

en: Show
de: Aazeige
