qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc1) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Focus
gu: કેન્દ્રિત

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: List
gu: સૂચિ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Text
gu: લખાણ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Blue
gu: વાદળી

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક
