qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc1) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Title
is: Titill

en: Pages
is: Síður

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: List
is: Listi

en: Version
is: Útgáfa

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Export
is: Flytja út

en: Core
is: Kjarni

en: Event
is: Viðburður

en: Text
is: Texti

en: Overridden
is: Yfirritað

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Events
is: Viðburðir

en: Clone
is: Klóna

en: Position
is: Staðsetning

en: Do not display
is: Ekki birta

en: Show
is: Sýna

en: Style
is: Stíll

en: Storage
is: Geymsla

en: Hide
is: Fela

en: Blue
is: Blár

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt

en: In code
is: Í kóða

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
