qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc1) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Title
ro: Titlu

en: Pages
ro: Pagini

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: List
ro: Listă

en: Version
ro: Versiune

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Core
ro: Nucleu

en: Overridden
ro: Suprascrisă

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Inactive
ro: inactiv

en: Example
ro: Exemplu

en: Method
ro: Metodă

en: Events
ro: Evenimente

en: here
ro: aici

en: Clone
ro: Clonare

en: Position
ro: Poziție

en: Do not display
ro: Nu se afişează

en: Show
ro: Arată

en: Revert
ro: Revenire

en: Red
ro: Roșu

en: Style
ro: Stil

en: Color scheme
ro: Schemă culori

en: Storage
ro: Depozitare

en: Hide
ro: Ascunde

en: Blue
ro: Albastru

en: Title text
ro: Textul titlului

en: Shadow
ro: Umbră

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Offset
ro: Decalaj

en: Target
ro: Țintă

en: Custom text
ro: Text personalizat

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: - Select a value -
ro: - Selectați o valoare -
