qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc1) - en to te translation catalogue (24 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Pages
te: పేజీలు

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: List
te: జాబితా

en: Version
te: సంచిక

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Normal
te: సాధారణ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: here
te: ఇక్కడ

en: Position
te: స్థానం

en: Show
te: చూపించు

en: Style
te: శైలి

en: Hide
te: దాచు

en: Blue
te: నీలం
