qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc1) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: Focus
th: โพกัส

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: List
th: ดูลิสต์

en: Version
th: รุ่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Export
th: ส่งออก

en: Text
th: ข้อความ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Clone
th: โคลน

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Do not display
th: ไม่ต้องแสดง

en: Show
th: แสดง

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Red
th: แดง

en: Color scheme
th: ชุดสี

en: Hide
th: ซ่อน

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Title text
th: หัวข้อ

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: Custom text
th: กำหนดรูปแบบข้อความเอง

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
