qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc2) - en to bs translation catalogue (29 entries)

en: Focus
bs: Fokus

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: List
bs: Izlistaj

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Export
bs: Izvezi

en: Event
bs: Događaj

en: Text
bs: Tekst

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Normal
bs: Normalno

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Events
bs: Događaji

en: Clone
bs: Klon

en: Do not display
bs: Ne prikazuj

en: Revert
bs: Vratiti

en: Style
bs: Stil

en: Color scheme
bs: Šema boja

en: Storage
bs: Pohrana

en: Hide
bs: Sakrij
