qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc2) - en to eu translation catalogue (47 entries)

en: Focus
eu: Fokatze

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: List
eu: Zerrenda

en: Version
eu: Bertsioa

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: Event
eu: Gertaera

en: Text
eu: Testua

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Normal
eu: Arrunta

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Border
eu: Ertza

en: Example
eu: Adibide

en: Method
eu: Metodoa

en: Events
eu: Gertaerak

en: here
eu: hemen

en: Clone
eu: Klonatu

en: Position
eu: Kokapena

en: Do not display
eu: Ez bistaratu

en: Show
eu: Erakutsi

en: Style
eu: Estiloa

en: Color scheme
eu: Kolore eskema

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Debug
eu: Araztu

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Blue
eu: Urdina

en: Title text
eu: Izenburuaren testua

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Click
eu: Klik

en: Custom text
eu: Testu pertsonalizatua

en: Tooltip
eu: Argibidea

en: In code
eu: Kodean

en: Substitutions
eu: Ordezkapenak

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -
