qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Events
ga: Imeachtaí
