qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc2) - en to km translation catalogue (30 entries)

en: Focus
km: ផ្ដោត​លើ

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: List
km: បញ្ជី

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Core
km: សំខាន់

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Do not display
km: ​កុំ​បង្ហាញ

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Color scheme
km: ពណ៌​ចម្រុះ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Hide
km: លាក់

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -
