qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc2) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Focus
lv: Fokuss

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: List
lv: Saraksts

en: Version
lv: Versija

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Core
lv: Kodols

en: Event
lv: Notikums

en: Text
lv: Teksts

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Normal
lv: Normāls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Example
lv: Piemērs

en: Method
lv: Veids

en: Events
lv: Notikumi

en: here
lv: šeit

en: Clone
lv: Klonēt

en: Position
lv: Pozīcija

en: Do not display
lv: Nerādīt

en: Show
lv: Rādīt

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Red
lv: Sarkans

en: Style
lv: Stils

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Target
lv: Mērķis

en: Custom text
lv: Pielāgots teksts

en: In code
lv: Kodā

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -
