qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc2) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Focus
si: යොමු වෙනවා

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Pages
si: පිටු

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Text
si: වගන්ති
