qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc2) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Focus
sk: Fokus

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: List
sk: Zoznam

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Core
sk: Jadro

en: Event
sk: Podujatie

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Normal
sk: Normálny

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Example
sk: Príklad

en: Method
sk: Metóda

en: Events
sk: Udalosti

en: here
sk: tu

en: Clone
sk: Klonovať

en: Position
sk: Pozícia

en: Do not display
sk: Nezobrazovať

en: Show
sk: Zobraziť

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Red
sk: Červená

en: Style
sk: Štýl

en: Color scheme
sk: Farebná schéma

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Debug
sk: Ladenie

en: Hide
sk: Skryť

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Offset
sk: Ofset

en: Target
sk: Cieľ

en: Custom text
sk: Vlastný text

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: callback
sk: spätné volanie
