qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc2) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: List
sq: Lista

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: Do not display
sq: Mos shfaq

en: Show
sq: Shfaq

en: Revert
sq: Rikthe

en: Color scheme
sq: Skema e ngjyrave

en: Blue
sq: Blu

en: Placement
sq: Vendosja
