qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc3) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: List
ast: Llista

en: Version
ast: Versión

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Export
ast: Esportar

en: Core
ast: Motor

en: Text
ast: Testu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Method
ast: Métodu

en: Do not display
ast: Anubrir

en: Show
ast: Amosar

en: Revert
ast: Desfacer

en: Color scheme
ast: Esquema de colores
