qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc3) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: List
az: Siyahı

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Core
az: Nüvə

en: Text
az: Mətn

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Position
az: Vəzifə

en: Show
az: Göstər

en: Revert
az: Qaytarma

en: Style
az: Stil

en: Debug
az: Debaq

en: Hide
az: Gizlət

en: Title text
az: Başlıq mətni

en: Keyword
az: Açar söz

en: Offset
az: Ofset

en: Custom text
az: Fərdi mətn

en: Machine Name
az: Maşın Adı

en: - Select a value -
az: - Qiymət seçin -
