qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc3) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Focus
be: Выбар актыўных элементаў

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: List
be: Спіс

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: Core
be: Ядро

en: Text
be: Тэкст

en: Overridden
be: Адменена

en: Normal
be: Нармальны

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Method
be: Метад

en: Do not display
be: Не адлюстроўваць

en: Show
be: Паказаць

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Color scheme
be: Схема колераў

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Hide
be: Схаваць

en: Placement
be: Пазіцыя

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -

en: Dark
be: Цёмная

en: Instance
be: Асобнік
