qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc3) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: Focus
dz: ཆེད་དམིགས།

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Do not display
dz: བཀྲམ་བཏོན་མ་འབད།

en: Show
dz: སྟོན།

en: Color scheme
dz: ཚོས་གཞིའི་འཆར་ལས་
