qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc3) - en to he translation catalogue (48 entries)

en: Focus
he: פוקוס

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: List
he: רשימה

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Core
he: ליבה

en: Event
he: אירוע

en: Text
he: טקסט

en: Overridden
he: נדרס

en: Normal
he: נורמלי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Method
he: שיטה

en: Events
he: אירועים

en: Clone
he: שכפול

en: Position
he: מיקום

en: Do not display
he: אל תציג

en: Show
he: הצג

en: Revert
he: שחזור

en: Style
he: סגנון

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: Storage
he: אחסון

en: Debug
he: אתר באגים

en: Hide
he: הסתרה

en: Blue
he: כחול

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Offset
he: היסט

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: Leave
he: עזיבת קבוצה זו

en: In code
he: בקוד

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: - Select a value -
he: - בחירה -

en: - Default -
he: - ברירת המחדל -
