qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc3) - en to hr translation catalogue (40 entries)

en: Focus
hr: Fokus

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: List
hr: Popis

en: Version
hr: Inačica

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: Core
hr: Jezgra

en: Event
hr: Događanje

en: Text
hr: Tekst

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Normal
hr: Normalno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Method
hr: Metoda

en: here
hr: ovdje

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Position
hr: Pozicija

en: Do not display
hr: Nemoj prikazati

en: Show
hr: Prikaži

en: Revert
hr: Vrati

en: Style
hr: Stil

en: Color scheme
hr: Shema boja

en: Storage
hr: Spremnik

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Hide
hr: Sakrij

en: Blue
hr: Plava

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Custom text
hr: Proizvoljni tekst

en: In code
hr: U kôdu

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -
