qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc3) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: List
jv: Daftar

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Core
jv: Inti

en: Text
jv: Teks

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Example
jv: Contoné

en: Method
jv: Metode

en: here
jv: nag kéné

en: Show
jv: Kétoknā

en: Revert
jv: Baléknā

en: Color scheme
jv: Warna skema

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -
