qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc3) - en to pl translation catalogue (68 entries)

en: Focus
pl: Aktywuj

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: List
pl: Lista

en: Version
pl: Wersja

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Export
pl: Eksportuj

en: Core
pl: Rdzeń

en: Event
pl: Termin

en: Text
pl: Tekst

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Normal
pl: Zwykły

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Border
pl: Obramowanie

en: Example
pl: Przykład

en: Method
pl: Metoda

en: Events
pl: Wydarzenia

en: here
pl: tutaj

en: Clone
pl: Klonuj

en: Position
pl: Pozycja

en: Do not display
pl: Nie wyświetlaj

en: Show
pl: Pokaż

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Revert
pl: Przywróć

en: Red
pl: Czerwony

en: Style
pl: Styl

en: Color scheme
pl: Paleta kolorów

en: Storage
pl: Magazyn

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Hide
pl: Ukryj

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Title text
pl: Tekst tytułu

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: Shift
pl: Zmiana

en: Shadow
pl: Cień

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Rounded corners
pl: Zaokrąglane narożniki

en: Light
pl: Jasny

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Custom text
pl: Własny tekst

en: Leave
pl: Opuść

en: Placement
pl: Umiejscowienie

en: Tooltip
pl: Dymek

en: In code
pl: W kodzie

en: Use context keywords
pl: Użyj słów kluczowych z kontekstu

en: If checked, context keywords will be substituted in this content.
pl: Po zaznaczeniu słowa kluczowe z kontekstu zostaną podmieniane w treści.

en: Substitutions
pl: Podstawienia

en: Sample text
pl: Przykładowy tekst

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: qTip settings
pl: Ustawienia qTip

en: - Select a value -
pl: - Wybierz wartość -

en: Dark
pl: Ciemny

en: Production (minified)
pl: Produkcyjny (minified)

en: Administer qTip
pl: Zarządzaj qTip

en: Administer qTip settings.
pl: Zarządzaj ustawieniami qTip
