qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc3) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Focus
sl: Fokus

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: List
sl: Seznam

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: Core
sl: Jedro

en: Text
sl: Besedilo

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Method
sl: Metoda

en: Position
sl: Položaj

en: Do not display
sl: Ne prikaži

en: Show
sl: Prikaži

en: Revert
sl: Povrni

en: Red
sl: Rdeča

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Hide
sl: Skrij
