qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc3) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Text
sr: Текст

en: - Select a value -
sr: - Одабери -
