qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc4) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: List
bg: Списък

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Core
bg: Ядро

en: Text
bg: Текст

en: here
bg: Тук

en: Do not display
bg: Не се показва

en: Show
bg: Покажи

en: Revert
bg: Връщане

en: Color scheme
bg: Цветова схема

en: Hide
bg: Скрий

en: Blue
bg: Син
