qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc4) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Show
bn: দেখাও

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: Hide
bn: লুকাও
