qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc4) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Focus
br: Fokus

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Title
br: Titl

en: Pages
br: Pajennoù

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Text
br: Testenn
