qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc4) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Focus
eo: Fokuso

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: List
eo: Listo

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Export
eo: Eksportu

en: Text
eo: Teksto

en: Position
eo: Loko

en: Do not display
eo: Ne montru

en: Show
eo: Montru

en: Google
eo: Guglo

en: Revert
eo: Malfari

en: Red
eo: Ruĝa

en: Color scheme
eo: Kolorskemo

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -
