qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc4) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Focus
et: Fookus

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: List
et: Nimekiri

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Core
et: Tuum

en: Event
et: Sündmus

en: Text
et: Tekst

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Normal
et: Tavaline

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Inactive
et: Passiivne

en: Border
et: Piirjoon

en: Method
et: Meetod

en: here
et: siin

en: Clone
et: Klooni

en: Position
et: Asukoht

en: Do not display
et: Ei näidata

en: Show
et: Näita

en: Revert
et: Lähtesta

en: Red
et: Punane

en: Style
et: Stiil

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Storage
et: Ladu

en: Debug
et: Siluma

en: Hide
et: Peida

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Title text
et: Pealkirja tekst

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Offset
et: Nihe

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Filter format
et: Filtri formaat

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -
