qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc4) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Focus
ka: ფოკუსი

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: List
ka: სია

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Method
ka: მეთოდი

en: Position
ka: პოციზია

en: Show
ka: ჩვენება

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Style
ka: სტილი

en: Hide
ka: დამალვა

en: Blue
ka: ლური
