qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc4) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Focus
kk: Тұс

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: List
kk: Көрсету

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Text
kk: Текст

en: Do not display
kk: Көрсетпеу

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: Blue
kk: Көк
