qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc4) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Focus
mn: Тусгал

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: List
mn: Жагсаалт

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Text
mn: Текст

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Revert
mn: Буцаах

en: Hide
mn: Нуух

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
