qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc4) - en to rw translation catalogue (7 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Pages
rw: amapaji

en: List
rw: Urutonde

en: here
rw: Hano

en: Red
rw: Umutuku

en: Green
rw: Icyatsi

en: Blue
rw: Ubururu
