qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc4) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Focus
ur: توجھ

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: List
ur: فہرست

en: Version
ur: ورژن

en: Edit
ur: تدوین

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Core
ur: کور

en: Text
ur: متن

en: Normal
ur: عمومی
