qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: List
am: ዝርዝር

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Position
am: ቦታ

en: Color scheme
am: የቀለም ሙሉ ምስርት
