qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (52 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: List
ca: Llistat

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Core
ca: Nucli

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Border
ca: Vora

en: Example
ca: Exemple

en: Method
ca: Mètode

en: Events
ca: Esdeveniments

en: here
ca: aquí

en: Clone
ca: Clona

en: Position
ca: Posició

en: Do not display
ca: No el mostris

en: Show
ca: Mostra

en: Delay
ca: Retard

en: Revert
ca: Reverteix

en: Red
ca: Vermell

en: Style
ca: Estil

en: Color scheme
ca: Esquema de colors

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Debug
ca: Depuració

en: Hide
ca: Oculta

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Title text
ca: Text del títol

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Rounded corners
ca: Cantonades arrodonits

en: Light
ca: Clar

en: Custom text
ca: Text personalitzat

en: In code
ca: Al codi

en: Filter format
ca: Format del filtre

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -

en: Dark
ca: Fosc
