qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Focus
el: Εστίαση

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: Pages
el: Σελίδες

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: List
el: Λίστα

en: Version
el: Έκδοση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Core
el: Πυρήνας

en: Event
el: Συμβάν

en: Text
el: Κείμενο

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Normal
el: Κανονικό

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Method
el: Μέθοδος

en: Events
el: Γεγονότα

en: here
el: εδώ

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Position
el: Θέση

en: Do not display
el: Να μην εμφανίζονται

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Style
el: Στυλ

en: Color scheme
el: Χρωματικός συνδυασμός

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Blue
el: Μπλε

en: Title text
el: Κείμενο τίτλου

en: Shadow
el: Σκιά

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Custom text
el: Προσαρμοσμένο κείμενο

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: - Select a value -
el: - Επιλέξτε μία τιμή -

en: Production (minified)
el: Παραγωγής (ελαχιστοποιημένο)

en: Development (uncompressed)
el: Ανάπτυξης (ασυμπίεστο)
