qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (62 entries)

en: Focus
fi: Aktivointi

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: List
fi: Lista

en: Version
fi: Versio

en: Edit
fi: Muokkaa

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: Core
fi: Ydin

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Text
fi: Teksti

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: Normal
fi: Normaali

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Border
fi: Raja

en: Example
fi: Esimerkki

en: Method
fi: Tapa

en: Events
fi: Tapahtumat

en: here
fi: täällä

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Position
fi: Sijoitus

en: Do not display
fi: Älä näytä

en: Show
fi: Näytä

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Red
fi: Punainen

en: Style
fi: Tyyli

en: Color scheme
fi: Värivalikoima

en: Storage
fi: Tallennus

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Hide
fi: Piilossa

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Title text
fi: Otsikkoteksti

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Rounded corners
fi: Pyöristetyt kulmat

en: Light
fi: Vaalea

en: Click
fi: Klikkaus

en: Custom text
fi: Muokattu teksti

en: Leave
fi: Poistu

en: In code
fi: Koodissa

en: Use context keywords
fi: Käytä kontekstin avainsanoja

en: If checked, context keywords will be substituted in this content.
fi: Mikäli valittuna, kontekstin avainsanat otetaan käyttöön tässä kontekstissa.

en: Substitutions
fi: Substituutiot

en: Filter format
fi: Suodatinmuoto

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: - Select a value -
fi: - Aseta arvo -

en: Dark
fi: Tumma

en: Production (minified)
fi: Tuotanto (minimoitu)

en: Development (uncompressed)
fi: Kehitys (pakkaamaton)

en: - Default -
fi: - Oletus -

en: Instance
fi: Instanssi
