qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Focus
ku: جەختکردن

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: List
ku: لیستە

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Core
ku: ناوکە

en: Text
ku: دەق

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Do not display
ku: پیشان مەدە

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Color scheme
ku: نەخشەی ڕەنگ

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Blue
ku: شین

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -
