qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (48 entries)

en: Focus
lt: Fokusas

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: List
lt: Sąrašas

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Core
lt: Branduolys

en: Event
lt: Įvykis

en: Text
lt: Tekstas

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Normal
lt: Normalus

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Method
lt: Būdas

en: Events
lt: Įvykiai

en: here
lt: čia

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Position
lt: Pozicija

en: Do not display
lt: Nerodyti

en: Show
lt: Rodyti

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Red
lt: Raudona

en: Style
lt: Stilius

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Storage
lt: Saugykla

en: Debug
lt: Derinimas

en: Hide
lt: Slėpti

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Rounded corners
lt: Apvalūs kampai

en: Light
lt: Šviesi

en: In code
lt: Kode

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: Dark
lt: Tamsiai

en: - Default -
lt: - Numatytasis -
