qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Core
os: Астæумагъз
