qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Focus
ug: ڧوكۇس

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: List
ug: تىزىملىك

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Text
ug: تېكىست

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Border
ug: چۆرىسى

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: here
ug: بۇ يەر

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Red
ug: قىزىل

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Title text
ug: ماۋزو تېكىستى
